B72220S0251K101
MFR.Part #
B72220S0251K101
JLCPCB Part #
C210724
Package
Plugin,P=10mm
Description
140J 1W 250V 320V 390V 650V 7.5mm 8kA 940pF@1kHz 插件,P=10mm Varistors ROHS