B72220P3301K101
MFR.Part #
B72220P3301K101
JLCPCB Part #
C1527541
Package
Plugin,P=10mm
Description
1.05nF@1kHz 10mm 12kA 1W 300V 305J 385V 470V 775V 插件,P=10mm Varistors ROHS