B72214S2301K101
MFR.Part #
B72214S2301K101
JLCPCB Part #
C117716
Package
Plugin,P=7.5mm
Description
125J 300V 385V 400pF@1kHz 470V 600mW 6kA 7.5mm 775V 插件,P=7.5mm Varistors ROHS