B72214S0351K502
Extended
Manufacturer
TDK
MFR.Part #
B72214S0351K502
JLCPCB Part #
C1527742
Package
Plugin
Description
350V 350pF@1kHz 4.5kA 460V 560V 80J 插件 Varistors ROHS