B72210S2461K101
MFR.Part #
B72210S2461K101
JLCPCB Part #
C125524
Package
Plugin,P=7.5mm
Description
1.24kV 150pF@1kHz 3.5kA 400mW 460V 615V 7.5mm 70J 750V 插件,P=7.5mm Varistors ROHS