B72210S2271K101V87
MFR.Part #
B72210S2271K101V87
JLCPCB Part #
C598641
Package
Plugin,P=7.5mm
Description
220pF@1kHz 275V 3.5kA 350V 400mW 430V 55J 7.5mm 710V 插件,P=7.5mm Varistors ROHS