B72210S1140K501
MFR.Part #
B72210S1140K501
JLCPCB Part #
C125523
Package
Plugin,P=7.5mm
Description
14V 16V 22V 2J 43V 5.2nF@1kHz 500A 50mW 7.5mm 插件,P=7.5mm Varistors ROHS