B72210S0351K101
MFR.Part #
B72210S0351K101
JLCPCB Part #
C117704
Package
Plugin,P=7.5mm
Description
1.5kA 160pF@1kHz 350V 400mW 45J 460V 560V 910V 插件,P=7.5mm Varistors ROHS