B72210S0321K101
MFR.Part #
B72210S0321K101
JLCPCB Part #
C117703
Package
Plugin,P=7.5mm
Description
185pF@1kHz 2.5kA 320V 400mW 420V 50J 510V 7.5mm 840V 插件,P=7.5mm Varistors ROHS