B72210S0301K551
MFR.Part #
B72210S0301K551
JLCPCB Part #
C210514
Package
Plugin,P=7.5mm
Description
2.5kA 200pF@1kHz 300V 385V 470V 47J 插件,P=7.5mm Varistors ROHS