B72210S0110K101
MFR.Part #
B72210S0110K101
JLCPCB Part #
C125509
Package
Plugin,P=7.5mm
Description
1.7J 11V 14V 18V 36V 500A 50mW 6.25nF@1kHz 7.5mm 插件,P=7.5mm Varistors ROHS