B72210P2681K101
Extended
Manufacturer
TDK
MFR.Part #
B72210P2681K101
JLCPCB Part #
C1530996
Package
Plugin
Description
1.1kV 1.815kV 115J 135pF@1kHz 3.5kA 400mW 680V 895V 插件 Varistors ROHS