B72207S0301K101
MFR.Part #
B72207S0301K101
JLCPCB Part #
C125498
Package
Plugin,P=5mm
Description
1.2kA 100pF@1kHz 23J 250mW 300V 385V 470V 5mm 775V 插件,P=5mm Varistors ROHS