B72207S0110K101
MFR.Part #
B72207S0110K101
JLCPCB Part #
C125486
Package
Plugin,P=5mm
Description
11V 14V 18V 2.75nF@1kHz 20mW 250A 36V 5mm 800mJ 插件,P=5mm Varistors ROHS