B72205S0250K101
MFR.Part #
B72205S0250K101
JLCPCB Part #
C117698
Package
Plugin
Description
100A 10mW 25V 31V 39V 5mm 700mJ 77V 850pF@1kHz 插件 Varistors ROHS