B59907A0120A062
Extended
Manufacturer
TDK
MFR.Part #
B59907A0120A062
JLCPCB Part #
C3760583
Package
1210
Description
-40℃~+85℃ 1.5kΩ 1.9mm 12mA 150mA 2.5mm 22mA 3.2mm 400V 640Ω 1210 Resettable Fuses ROHS