B57871S0103F002
MFR.Part #
B57871S0103F002
Description
-55℃~+155℃ 10kΩ 2.5mm 2.5mm 2.5mm 3.8mW/℃ 3460K 60mW 7.5s ±1% ±1% - NTC Thermistors ROHS