B57871S0103F001
Extended
Manufacturer
TDK
MFR.Part #
B57871S0103F001
JLCPCB Part #
C3154790
Package
Plugin,P=2.5mm
Description
-55℃~+155℃ 10kΩ 3.8mW/℃ 3988K 60mW 7.5s ±1% ±1% 插件,P=2.5mm NTC Thermistors ROHS