B57621C5472J062
MFR.Part #
B57621C5472J062
JLCPCB Part #
C3152957
Package
1206
Description
-55℃~+125℃ 1.3mm 1.6mm 10s 3.2mm 300mW 3430K 3500K 3520K 4.7kΩ 5mW/℃ ±3% ±5% 1206 NTC Thermistors ROHS