B57355V5104F360
MFR.Part #
B57355V5104F360
JLCPCB Part #
C2962567
Package
0603
Description
-40℃~+150℃ 0.8mm 100kΩ 180mW 3mW/℃ 4200K 4260K 4282K 4s ±1% ±1% 0603 NTC Thermistors ROHS