B57254V5104H360
MFR.Part #
B57254V5104H360
JLCPCB Part #
C17429714
Package
0402
Description
-40℃~+150℃ 0.5mm 0.6mm 100kΩ 150mW 1mm 2.5mW/℃ 3s 4250K 4311K 4334K ±1% ±3% 0402 NTC Thermistors ROHS