B57232V5103H360
MFR.Part #
B57232V5103H360
JLCPCB Part #
C17692729
Package
0402
Description
-40℃~+150℃ 0.5mm 0.6mm 10kΩ 150mW 1mm 2.5mW/℃ 3380K 3435K 3455K 3s ±1% ±3% 0402 NTC Thermistors ROHS