B57211P0120M301
MFR.Part #
B57211P0120M301
JLCPCB Part #
C3760496
Package
Plugin,P=7.5mm
Description
1.17min 12Ω 13mW/℃ 3W 4A 7.5mm ±20% 插件,P=7.5mm NTC Thermistors ROHS