B43890A9336M000
MFR.Part #
B43890A9336M000
JLCPCB Part #
C1600800
Description
-25℃~+105℃ 15000hrs@105℃ 16mm 33uF 400V 7.5mm ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS