B43888C5156M000
MFR.Part #
B43888C5156M000
JLCPCB Part #
C1647290
Package
Plugin
Description
12.5mm 15uF 450V 5mm ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS