B43888C4107M000
MFR.Part #
B43888C4107M000
JLCPCB Part #
C1606149
Package
Plugin
Description
100uF 18mm 350V 7.5mm ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS