B43888A2686M000
Extended
Manufacturer
TDK
MFR.Part #
B43888A2686M000
JLCPCB Part #
C5113314
Package
Plugin,D12.5xL27mm
Description
12.5mm 200V 27mm 4.9Ω@120Hz 5mm 68uF 770mA@100kHz ±20% 插件,D12.5xL27mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS