B43858C5336M000
MFR.Part #
B43858C5336M000
JLCPCB Part #
C1667941
Package
Plugin
Description
-25℃~+105℃ 16mm 33uF 450V 5000hrs@105℃ 7.5mm ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS