B43821K2475M000
MFR.Part #
B43821K2475M000
JLCPCB Part #
C1668862
Package
Plugin
Description
-40℃~+85℃ 2.5mm 250V 3000hrs@85℃ 4.7uF 55mA@120Hz 8mm ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS