B43821F9226M000
MFR.Part #
B43821F9226M000
JLCPCB Part #
C5113307
Package
Plugin,D12.5xL27mm
Description
-25℃~+85℃ 12.5mm 200mA@120Hz 22uF 27mm 3000hrs@85℃ 400V 5mm 8.4Ω@120Hz ±20% 插件,D12.5xL27mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS