B43760B9338M3
MFR.Part #
B43760B9338M3
JLCPCB Part #
C1618066
Package
Plugin
Description
10.6A@100Hz 106.7mm 29mΩ@100Hz 31.7mm 3300uF 400V 6000hrs@105℃ ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS