B43750A5567M7
MFR.Part #
B43750A5567M7
JLCPCB Part #
C1497869
Package
Plugin
Description
110Ω@100Hz 28.5mm 450V 560uF 7.7A@100Hz 8000hrs@105℃ 81.3mm ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS