B43743B9398M000
MFR.Part #
B43743B9398M000
JLCPCB Part #
C3814563
Package
Bolt,D76.9xL97.7mm
Description
-40℃~+105℃ 17.4A@100Hz 24mΩ@100Hz 31.7mm 3900uF 400V 6000hrs@105℃ 76.9mm 97.7mm ±20% 螺栓,D76.9xL97.7mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS