B43742B5158M000
MFR.Part #
B43742B5158M000
JLCPCB Part #
C1615312
Package
Bolt
Description
-40℃~+105℃ 1500uF 450V 5000hrs@105℃ 65mΩ@100Hz ±20% 螺栓 Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS