B43733B2189M000
MFR.Part #
B43733B2189M000
JLCPCB Part #
C1618787
Package
Plugin
Description
-40℃~+85℃ 18000uF 200V 31.7mm 9.2mΩ@100Hz 90mm ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS