B43733A9228M000
MFR.Part #
B43733A9228M000
JLCPCB Part #
C3812868
Package
Bolt,D51.6xL106.7mm
Description
-25℃~+85℃ 106.7mm 15000hrs@85℃ 22.2mm 2200uF 400V 51.6mm 55mΩ@100Hz 8.34A@100Hz ±20% 螺栓,D51.6xL106.7mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS