B43724B7228M000
MFR.Part #
B43724B7228M000
JLCPCB Part #
C1618326
Package
Bolt
Description
-40℃~+85℃ 2200uF 50mΩ@100Hz 550V 8000hrs@85℃ ±20% 螺栓 Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS