B43724A4828M000
MFR.Part #
B43724A4828M000
JLCPCB Part #
C3815270
Package
Bolt,D76.9xL119.2mm
Description
-40℃~+85℃ 119.2mm 12000hrs@85℃ 24.2A@100Hz 31.7mm 350V 76.9mm 8.8mΩ@100Hz 8200uF ±20% Bolt,D76.9xL119.2mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS