B43723B9828M000
Extended
Manufacturer
TDK
MFR.Part #
B43723B9828M000
JLCPCB Part #
C3814049
Package
Bolt,D90xL121mm
Description
-25℃~+85℃ 12000hrs@85℃ 121mm 14mΩ@100Hz 23.2A@100Hz 31.7mm 400V 8200uF 90mm ±20% Bolt,D90xL121mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS