B43713E2109M000
MFR.Part #
B43713E2109M000
JLCPCB Part #
C1619734
Package
Bolt
Description
-25℃~+85℃ 10000uF 14mΩ@100Hz 15000hrs@85℃ 250V ±20% 螺栓 Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS