B43704B7398M000
MFR.Part #
B43704B7398M000
JLCPCB Part #
C3813012
Package
Bolt,D90xL121mm
Description
-40℃~+85℃ 121mm 15.7A@100Hz 28mΩ@100Hz 31.7mm 3900uF 550V 8000hrs@85℃ 90mm ±20% 螺栓,D90xL121mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS