B43704B7128M000
MFR.Part #
B43704B7128M000
JLCPCB Part #
C3814336
Package
Bolt,D64.3xL81.7mm
Description
-40℃~+85℃ 1200uF 28.5mm 550V 6.37A@100Hz 64.3mm 8000hrs@85℃ 81.7mm 90mΩ@100Hz ±20% 螺栓,D64.3xL81.7mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS