B43704B5228M000
Extended
Manufacturer
TDK
MFR.Part #
B43704B5228M000
JLCPCB Part #
C3812860
Package
Bolt,D64.3xL97.7mm
Description
-40℃~+85℃ 11.1A@100Hz 12000hrs@85℃ 2200uF 28.5mm 450V 45mΩ@100Hz 64.3mm 97.7mm ±20% 螺栓,D64.3xL97.7mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS