B43704A4828M000
MFR.Part #
B43704A4828M000
JLCPCB Part #
C1617966
Package
Plugin
Description
-40℃~+85℃ 119.2mm 12000hrs@85℃ 24.2A@100Hz 31.7mm 350V 8.8mΩ@100Hz 8200uF ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS