B43703B5398M000
MFR.Part #
B43703B5398M000
JLCPCB Part #
C1616882
Package
Bolt,D76.9xL97.7mm
Description
-40℃~+85℃ 12000hrs@85℃ 24mΩ@100Hz 31.7mm 3900uF 450V 76.9mm 945mA@100kHz 97.7mm ±20% 螺栓,D76.9xL97.7mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS