B43703B4568M000
MFR.Part #
B43703B4568M000
JLCPCB Part #
C1617443
Package
Bolt
Description
-40℃~+85℃ 12000hrs@85℃ 13mΩ@100Hz 350V 5600uF ±20% 螺栓 Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS