B43703A9688M003
MFR.Part #
B43703A9688M003
JLCPCB Part #
C3814231
Package
Bolt,D76.9xL119.2mm
Description
-25℃~+85℃ 119.2mm 12000hrs@85℃ 17mΩ@100Hz 18.4A@100Hz 31.7mm 400V 6800uF 76.9mm ±20% 螺栓,D76.9xL119.2mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS