B43703A9568M000
MFR.Part #
B43703A9568M000
JLCPCB Part #
C1619622
Package
Bolt,D64.3xL131.7mm
Description
-40℃~+85℃ 12000hrs@85℃ 131.7mm 15A@100Hz 20mΩ@100Hz 28.5mm 400V 5600uF 64.3mm ±20% 螺栓,D64.3xL131.7mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS