B43703A5568M000
MFR.Part #
B43703A5568M000
JLCPCB Part #
C3812666
Package
Bolt,D64.3xL144.2mm
Description
-40℃~+85℃ 12000hrs@85℃ 144.2mm 15.8A@100Hz 18mΩ@100Hz 28.5mm 450V 5600uF 64.3mm ±20% 螺栓,D64.3xL144.2mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS