B43703A4828M000
MFR.Part #
B43703A4828M000
JLCPCB Part #
C1619540
Package
Bolt
Description
-40℃~+85℃ 12000hrs@85℃ 350V 8200uF 9.4mΩ@100Hz ±20% 螺栓 Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS